zablokovaný krk

Datum: 12.02.2018 | Vložil: Alena

Dobrý den.

Poslední dobou se mi občas stává, že se mi zablokuje krční svalstvo a nemohu pohnout hlavou. Naposled se mi to stalo i tak že se mi z toho spustila migréna která trvala dva dny. Většinou se z toho nehroutím. Můj nový přítel řeší hodně problémů, jsem si často velkou oporou a i když se vidíme málo, jsme si pořád zvláštním způsobem nablízku. Včera, bolel krk pro změnu jeho. Poprosil mě jestli bych mu ho nenamasírovala. Pro mě to byla skoro pocta, málokdy si sám řekne o pomoc. Tak jsem tak udělala. Bylo to příjemné pro oba. No a pak jsme si dělali čaj, já se otočila a zablokoval se krk mě :D Ale není to tak zlé, bolest tam není jen se musím hýbat opatrně. Často mám nevysvětlitelné depresivní stavy. Někdy se s odstupem času dovím, že řešil složitou situaci ale mě o ní neřekl aby mi to nebylo líto. Můžeme na sebe být nějak napojení, že se to projevuje i takhle fyzicky? Nebo mám v sobě bloky, které to způsobují? Hodně spolu mluvíme otevřeně a víceméně o všem. Někdy mám pocit, že spolu si vysvětlíme co se nám v životě děje a pomáháme si vzájemně to pochopit. Děkuji za odpověď Alena

Přidat nový příspěvek